OSOBY POSIADAJĄCE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I ABSOLWENCI

Stań się częścią sukcesu firmy Härter: swoją wiedzą, doświadczeniem i talentami. Oferujemy Państwu obiecujące perspektywy, przyjemne, nowoczesne środowisko pracy oraz perspektywę długotrwałej współpracy.

DOŚWIADCZENIE SPOTYKA SIĘ Z INNOWACYJNOŚCIĄ: PRACA W FIRMIE HÄRTER

Czy to świeżo po studiach, czy też z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, czy to ekstrawertycy, czy konformiści, osoby chcące zdobyć doświadczenie lub przekwalifikować się - Dla ludzi, którzy chcą się rozwijać zawodowo, Härter jest odpowiednim miejscem. Szukamy bowiem prawdziwych osobowości, które chcą z nami iść do przodu. Z jednej strony tradycyjna firma rodzinna z drugiej innowacyjna innowacyjna oferujemy Państwu ciekawą pracę w zespołach młodych pracowników i doświadczonych profesjonalistów. Skorzystaj z otoczenia, w którym Twoje indywidualne umiejętności są  wspierane i promowane.

ZASKAKUJĄCO ZRÓŻNICOWANA: OFERTY PRACY W HÄRTER

Jako jeden z wiodących producentów narzędzi, części tłoczonych i elementów metalowo-plastikowych  firma Härter oferuje całe spektrum usług dla Twojej kariery: od technologii do marketingu, od produkcji do finansów, od metalu do tworzyw sztucznych, od IT do administracji biznesowej – i wiele innych. Odkryj nasze aktualne oferty pracy i aplikuj.

OBECNIE SZUKAMY

KARIERA W HÄRTER

Jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami? Zostań częścią sukcesu polskiego oddziału grupy Härter. Oferujemy Ci pracę w międzynarodowej firmie, bogaty pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Prześlij nam swoją aplikację pocztą tradycyjną:

Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Jaworzyńska 291c
59-220 Legnica

lub na adres mailowy:
praca@remove-this.haerter.com

Już teraz dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą firmą.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  1. Administratorem Państwa danych jest Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 291c.
  2. Kontakt z Administratorem – email: daneosobowe@remove-this.haerter.com / tel. +48 76 72 43 929
  3. Podstawy, cele i zakresy przetwarzanych danych:

Cel przetwarzaniaPodstawa prawnaPlanowane okresy przetwarzania danych osobowych – w relacji do celu przetwarzania
1.      przeprowadzenie procesu rekrutacji na określone stanowiskoArt. 6 ust. 1 lit b) RODO oraz przepisy prawa pracy wskazujące na zakres danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie, jakich żądać może pracodawca.

Art. 6 ust. 1 lit a) RODO – w przypadku, gdy Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody.

do 30 dni od dnia zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko
2.      przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacjiArt. 6 ust. 1 lit. f) RODO.

do 1 roku od momentu zebrania danych
3.      dochodzenie roszczeń lub obrona przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacjiArt. 6 ust. 1 lit. f) RODO – uzasadniony interes w postaci ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.do 3 lat i 30 dni od dnia zakończenia ostatniej z rekrutacji, na potrzeby której dane osobowe danego kandydata były przetwarzane

4. Odbiorcami Państwa danych osobowych są:

  1. osoby upoważnione przez Administratora do przetwarzania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych;
  2. podmioty, którym Administrator zleca wykonanie czynności, z którymi wiąże się konieczność przetwarzania danych (podmioty przetwarzające).

5. Administrator nie udostępnia danych osobowych do tak zwanych państw trzecich, tj. do Państw spoza Europejskiego obszaru Gospodarczego oraz do organizacji międzynarodowych.

6. Mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

7. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

W celu umożliwienia nam kontaktu z Państwem, prosimy o umieszczenie na Państwa aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko pracy, na które aplikuję.

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko pracy, na które aplikuję oraz przyszłych rekrutacji.

Twoje zadania

  • Obsługa i nadzór nad maszynami podczas produkcji seryjnej
  • Uruchamianie i nadzór nad biegiem maszyn
  • Wymiana przygotowanych narzędzi / przezbrajanie prasy
  • Przygotowywanie danych produkcyjnych oraz jakościowych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie produkcji

Twój profil

  • Wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywania pomiarów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Rzetelność, sumienność, dokładność i dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w tłoczeniu w automacie
Wyślij teraz CV

Wyślij natychmiastowe CV

Tak, zapoznałem się z  polityką prywatności i wyrażam zgodę, aby dane, które podaję, były gromadzone i przechowywane elektronicznie. Moje dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przetwarzania i odpowiadania na moją aplikacja. Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie. *

Klasyczne CV

* Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami wymaganymi.